Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ukulele, Mandolin, Ensemble, Kombi-Musik
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Diego Ratto
Diego Rattodiegoratto@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Axel Widmark
Axel Widmarkaxelwidmark@cme.nu
Gitarr, Piano
Gustav Bjurhager
Gustav Bjurhagergustavbjurhager@cme.nu
Piano
Oscar Olsén
Oscar Olsénoscarolsen@cme.nu
El/gitarr, Elbas
(Tjänsteledig)
Jonas Snitt
Jonas Snitt
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
 Lucas Brar
Lucas Brar
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
Jacob Kellermann
Jacob Kellermann
Gitarr
(Tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Rektor/Utvecklingsstrateg
Simona Badéa
Simona Badéasimonabadea@cme.nu
Administrator
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig, Kommunikatör

Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ukulele, Mandolin, Ensemble, Kombi-Musik
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Diego Ratto
Diego Rattodiegoratto@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Axel Widmark
Axel Widmarkaxelwidmark@cme.nu
Gitarr, Piano
Gustav Bjurhager
Gustav Bjurhagergustavbjurhager@cme.nu
Piano
Oscar Olsén
Oscar Olsénoscarolsen@cme.nu
El/gitarr, Elbas
(Tjänsteledig)
Jonas Snitt
Jonas Snitt
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
 Lucas Brar
Lucas Brar
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
Jacob Kellermann
Jacob Kellermann
Gitarr
(Tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Rektor/Utvecklingsstrateg
Simona Badéa
Simona Badéa
Administrator
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig, Kommunikatör